آشنایی با ساندویچ پانل سقفی ماموت

نوشته شده توسط: بازرگانی گرام (بخش محتوا)
3 هفته قبل
31 بازدید

آشنایی با ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت یکی از محصولات پر فروش و پر کاربرد کارخانه‌ی ماموت است که بازرگانی گرام به عنوان نماینده رسمی این شرکت آماده ارائه‌ی انواع گوناگون این تجهیزات است.

این نوع ساندویچ پانل جهت استفاده در سقف است که با توجه به گام‌های ذوزنقه‌ای و شکل اورلپ آن امکان نفوذ آب به داخل را از بین می برد و جهت طولهای بلند (بیشتر از ۱۳ متر) قابلیت اورلپ شدن روی یکدیگر را دارد. این نوع ساندویچ پانل به دو صورت دو رو ورق آلوزینگ و یک رو ورق آلوزینگ از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل با ضخامت ۴ الی ۱۰ سانتی‌متر تولید می شود.

ساندویچ پانل های سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه تولید میگردد و این طرح در ظاهر ورق رویی ساندویچ پانل مشخص است. شرکت ماموت برای زیبایی نمای سقف در حالت شیبدار اقدام به تولید ورق با طرح سفال نموده که با ساخت خرپا می‌توان سقفی با نمای فوق العاده زیبا ایجاد کرد .

این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچ‌ها بوده و به علت نداشتن بو، عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم بهترین نوع پوشش در سقف مجتمع های صنعتی میباشد پانل سقفی با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین از نوع بهترین عایق‌های صنعتی جهت پوشش سقف هستند. عرض مفید پانل سقفی ۰۱/۱ متر که با در نظر گرفتن اورلپ ، عرض کلی ۰۸/۱ متر است. ضمناً شکل ورق اورلپ شده به گونه ای است که بهترین نوع آب بندی و زیبایی سطح کار در هنگام اورلپ کردن دو پانل سقفی را بر روی یکدیگر را ایجاد می‌کند.

نوع دیگری از پانل‌های تولید شده شرکت ماموت از یک رو ورق و طرف دیگر از فویل آلومینیوم یا کاغذ هست که بهترین نوع برای سقف کاذب و پوشش روی ساختمان‌های صنعتی و انبار های سوله است.

مشخصات فنی

نوع فوم: فوم پلی یورتان (PIR/PUR)، سازگار با محیط‌زیست (فاقد گازهای مخرب لایه اوزون و گازهای گلخانه‌ای)، اشتعال‌پذیری کم (طبق استاندارد DIN 4102)، میزان جذب رطوبت پایین (مطابق استاندارد ASTM D570)

نوع ورق: ورق آلوزینک/گالوانیزه پیشرنگ شده با ضخامت ۰٫۵mm و از نوع سوپر پلی استر کوره‌ای با ضخامت ۲۵µ رنگ رویه (مطابق جدول استاندارد رنگ RAL) در قسمت بیرون و ۷µ پرایمر در قسمت داخلی برای چسبندگی بیشتر فوم به ورق

خرید ساندویچ پانل سقفی ماموت

برای تهیه ساندویچ پانل سقفی ماموت کافیست با بازرگانی گرام تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما آماده هستند در خصوص کارکردهای فنی، هزینه‌ای و … این محصول به شما مشاوره ارائه دهند و سپس در صورت توافق نظر فرایند خرید و ارسال آغاز شود.

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *